تبلیغات
تدریس خصوصی زبان انگلیسی - مطالب هفته چهارم خرداد 1394

موفقیت در آزمون تافل TOEFL در 15 قدم مهم

ابتدا خود را با آزمون تافل TOEFL آشنا کنید

 

بسیاری از متقاضیان به این دلیل احساس ترس و استرس دارند که از قبل خود را به خوبی برای این آزمون آماده نکرده اند و نمی دانند باید توقع چه چیزی را داشته باشند. یکی از راه هایی که جلوی این ترس را بگیرید این است که ابتدا یک نمونه آزمون تافل را پیدا کنید و خیلی خوب قسمت های مختلف آن را مطالعه کنید و با بخش های آن آشنا شوید.

 

با گذراندن یک دوره ی آشنایی با آزمون تافل آی بی تی TOEFL iBT شما متوجه خواهید شد که ساختار این آزمون به چه صورت خواهد بود. شما همچنین با گذراندن این دوره ها با راهکارها و استراتژی های مفید برای  موفقیت در هر یک از بخش های این آزمون آشنا خواهید شد. در این دوره ها شما به صدها سوال تافل TEOFL پاسخ خواهید داد و امتحانات بسیاری خواهید داد. پس از گذراندن دوره های آمادگی برای تافل، شما به خوبی احساس اعتماد به نفس کافی برای گذراندن این امتحان را در خود پیدا خواهید کرد.

 

درباره نمره ی مناسب برای مطالعه در مرکز آموزشی دلخواه تان تحقیق کنید

 

این مسئله خیلی اهمیت دارد که شما از حداقل نمره ی مورد تقاضای مرکز آموزشی یا دانشگاهی که قصد تحصیل در آن دارید مطلع باشید و این مطلب به شما کمک خواهد کرد تا متوجه شوید نیاز به چقدر تمرین و پیشرفت دارید تا به نمره ی دلخواه تان برسید. پس از این مرحله موسسه ای که قصد گذراندن دوره ی آشنایی با TOEFL در آن را دارید می تواند تخمین بزند که با چند جلسه و چند ساعت تمرین و مطالعه شما می توانید به آن حداقل موارد مورد نیاز برای موفقیت در آزمون تافل TOEFL و قبولی در مرکز آموزشی دلخواه تان دست پیدا کنید. اگر قطعا به تحصیل در ایالات متحده آمریکا علاقه دارید حتما لیست موارد و نمره های مورد نیاز برای قبولی در امتحان تافل را بررسی کنید.

 

یک موسسه آموزشی خوب در وحله ی اول درباره ی نمره و میزان توانایی حال حاضر شما در آزمون تافل TOEFL صحبت خواهد کرد و در ادامه در مورد نیازهای شما برای رسیدن به نمره ای که باید به آن دست یابید بررسی های لازم را انجام می دهد. همچنین موسسه ی آموزش انگلیسی شما باید بتواند به شما کمک کند تا بتوانید بفهمید کدام دوره ی آمادگی برای آزمون تافل TEOFL برای شما مناسب است. در نظر داشته باشید که معیار نمره دادن در آزمون تافل کاغذی TOEFL PBT با آزمون تافل اینترنتی TOEFL iBT تفاوت دارد. همچنین باید توجه داشته باشید که نمره هایی که شما در طول دوره ی آمادگی خود برای آزمون تافل می گیرید عموما از نمره ی واقعی که قرار است در روز آزمون بگیرید کمی بالاتر هستند.ادامه مطلب
[ شنبه 23 خرداد 1394 ] [ 01:13 ب.ظ ] [ شهریار قربانی ]

جملات انگلیسی خانه و آپارتمان

[ شنبه 23 خرداد 1394 ] [ 12:58 ب.ظ ] [ شهریار قربانی ]

چرا داشتن مدرک تافل در انگلیسی حیاتی است

چرا داشتن مدرک تافل در انگلیسی حیاتی است؟
TOEFL – Test of English as a Foreign Language


پس شما هم دوست دارید که برای تحصیلات به خارج از کشور بروید و در یک کشور انگلیسی زبان ادامه ی تحصیل دهید و به تمام رویاهایتان برسید!  و یا مثلا دوست دارید که همین جا در ایران عزیزمان، تخصص خود را بالا ببرید و با داشتن مدرک تافل و سطح بالایی از مهارت های انگلیسی، خود را به خوبی مطرح کنید و پله های پیشرفت خود را محکم تر از قبل کنید. همچنان که مشغول تصمیم گیری درباره ی شغل مورد علاقه ی خود و یا رشته ی تحصیلی مورد علاقه تان و همچنین دانشگاهی که دوست دارید در آن تحصیل کنید هستید، در کنار این موارد می بایست تصمیم بگیرید که کدام مدرک در زبان انگلیسی می تواند شما را برای دستیابی به اهداف تان یاری کند.


طبق اخباری که از بیشتر متقاضیان کار یا مهاجرت تحصیلی در سراسر دنیا شنیده می شود، آزمون تافل و نمره ای که در آن کسب می کنید می تواند یکی از معتبرترین معیارهای ورود به هر مرکز آموزشی یا کاری در دنیا باشد. تنها با همین توصیف کوتاه می توان فهمید کهآزمون تافل TOEFL در دنیا از جایگاه خوبی برخوردار است و همین که اکثر مراکز آموزشی بین المللی این آزمون را معیار معتبری برای متقاضیان خود در نظر می گیرند نشان از اهمیت و اعتبار جهانی این آزمون دارد. اینجا بیشتر تاکید بر بخش آموزش و دانشگاهی خواهد بود اما بدانید که بدون شک تمامی این موارد برای بالابردن امکان و شرایط استخدام در بهترین موقعیت های شغلی نیز دخیل خواهند بود. در زیر می توانید دلایل بیشتری از از اهمیت آزمون تافل را مطالعه کنید که مطمئنا می تواند شما را در تصمیم برای گرفتن مدرک تافل برای مهاجرت یا بالا بردن تخصص کاری تان مصمم تر کند.


ادامه مطلب
[ شنبه 23 خرداد 1394 ] [ 12:43 ب.ظ ] [ شهریار قربانی ]

داستان های کوتاه انگیسی آسان

 

White Hair

 A little girl is sitting and watching her mother do the dishes at the kitchen    sink. She suddenly notices that her mother has severalstrands of white hair sticking out in contrast on her brunette head.

She looks at her mother and inquisitively asks, “Why are some of your hairs white, mom?”

Her mother replies, “Well, every time that you do something wrong and make me cry or unhappy, one of my hairs turns white.”

The little girl thinks about this revelation for a while, and then says, “Momma, how come all of grandma’s hairs are white?”

 


ادامه مطلب
[ شنبه 23 خرداد 1394 ] [ 11:59 ق.ظ ] [ شهریار قربانی ]